Nowoczesne farby elewacyjne i fasadowe są przeznaczone do ochrony i renowacji ścian zewnętrznych budynków mieszkalnych oraz firmowych. To produkty wysokiej jakości, wyróżniające się łatwym nakładaniem i zróżnicowaną kolorystyką. 

Dostępna w wersji matowej i półmatowej, a także kolorowej farba elewacyjna, to produkt w ekonomicznym opakowaniu. Ma on szerokie zastosowanie w branży budowlanej. Można nakładać go na powierzchnię wykonane z tynków cementowych, betonu, tynków cementowo-wapiennych, cegieł i płyt gipsowych. Proponowana przez nasz sklep internetowy farba elewacyjna jest bardzo komfortowa w użytkowaniu. Można pokrywać nią wybrane powierzchnie, znajdujące się na zewnątrz, przy użyciu pędzla, pistoletu malarskiego, wałka przeznaczonego do powierzchni płaskich bądź też natrysku typu airless Nowoczesna farba elewacyjna tworzy wysokiej jakości powłoki malarskie. Może ona znaleźć się na powierzchniach elewacyjnych, gładkich i fakturowych. Produkt świetnie nakłada się, zarówno na podłoża nowe, jak i te odnawiane. Może on być nanoszony także na nieotynkowane mury z betonu, cegieł, pustaków ceramicznych i innych chłonnych powierzchni mineralnych. 

Różnokolorowe farby elewacyjne i fasadowe o wysokiej dyfuzyjności 

Doskonałe właściwości kryjące i zabezpieczające, którymi wyróżnia się oferowana przez nasz sklep internetowy farba fasadowa sprawiają, że produkt ten jest bardzo często wykorzystywany, zarówno przez domowych majsterkowiczów, jak i profesjonalistów, zajmujących się robotami budowlanymi, remontowymi oraz wykończeniowymi. To wyrób ułatwiający uzyskanie idealnie gładkiej powłoki hydrofobowej, gwarantującej bardzo wysoki stopień zabezpieczenia przed wilgocią. Proponowana przez nas farba fasadowa posiada znikomą nasiąkliwość, a także bardzo dobrą dyfuzyjność pary wodnej i dwutlenku węgla. Jest to produkt, którego wysoka jakość idzie w parze z jego bardzo przystępną ceną. Pozwala to na pokrycie nim, nawet bardzo dużej powierzchni zewnętrznej budynku mieszkalnego lub gospodarczego. Samoczyszcząca się powierzchnia, wykonana przy użyciu takiego produktu, jak farba fasadowa, umożliwia utrzymanie jej w perfekcyjnej czystości. Powłoka wykonana przy pomocy odpowiednio dobranej farby fasadowej, w dowolnie wybranym kolorze, jest odporna na zabrudzenia. Zastosowane do wyrobu tego produktu, innowacyjne technologie, umożliwiają zajście zjawiska fotokatalizy. 

Elewacyjna farba silikonowa odporna na korozję mikrobiologiczną i inne czynniki zewnętrzne

W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępna jest także elewacyjna farba silikonowa. To gotowy do użycia produkt, przeznaczony do stosowania na zewnątrz. Można wykorzystać go do odnawiania elewacji, jak też wykonania pierwszych powłok, mających na celu zabezpieczenie zewnętrznych ścian danego budynku. Proponowana przez elewacyjna farba silikonowa, dzięki odpowiednio dobranemu składowi chemicznemu, wyróżnia się doskonałym kryciem i dużą elastycznością po wyschnięciu. Stworzone przy pomocy tego produktu powłoki są odporne na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenie, jak również silne nasłonecznienie czy działanie wilgoci. Rekomendowana przez nas farba wykazuje odporność na korozję mikrobiologiczną. To produkt skutecznie zabezpieczony przed ścieraniem, spowodowanym uderzeniem o ściany zewnętrzne budynku różnego typu przedmiotami czy też ostro zakończonymi elementami. Elewacyjna farba silikatowa, którą można wygodnie zamówić ze strony internetowej naszego sklepu, nie nastręcza żadnych trudności w jej nakładaniu. 

Hydrofobowa akrylowa farba fasadowa i wydajna w użyciu silikonowa farba fasadowa

Zróżnicowana oferta naszego sklepu internetowego obejmuje nowoczesne produkty, dedykowane osobom wykonującym nowe elewacje lub też odnawiającym stare powłoki. Do tego celu doskonale nadaje się akrylowa farba fasadowa. To wyrób o najwyższej hydrofobowości, potwierdzonej szczegółowymi badaniami laboratoryjnymi, przeprowadzonymi w niezależnych ośrodkach. Prawidłowe nakładanie tego preparatu pozwala na skuteczne mostkowanie mikrorys skurczowych, co eliminuje powstawanie nieestetycznie wyglądających pęknięć na powierzchni wybranej elewacji budynków mieszkalnych czy gospodarczych. Rekomendowana przez nas akrylowa farba fasadowa posiada atest Państwowego Zakładu Higieny. Produkt ten nie wchodzi w żadne toksyczne reakcje z organizmami wodnymi. Jest on neutralny dla środowiska naturalnego. Osoby zdecydowane na wykonanie elewacji, mogą wybrać także inny produkt, dostępny w naszym asortymencie. Jest nim silikonowa farba fasadowa. To preparat o maksymalnej wydajności. 10 litrów tego produktu jest w stanie pokryć aż 45 m2 powierzchni. Dzięki temu nie ma potrzeby nabywania dużej ilości tego preparatu. Oferowana przez nas silikonowa farba fasadowa jest wzbogacona o wysokiej klasy komponenty. Są to żywice silikonowe wykazujące doskonałe właściwości fizyczne i chemiczne. Proponowany przez nas wyrób skutecznie blokuje wchłanianie wody, a jednocześnie jest paroprzepuszczalny. Ogranicza on ryzyko pojawiania się alg i mchu, a także nieestetycznie wyglądających na elewacji porostów. Silikonowa farba fasadowa jest odporna na zmianę koloru czy zszarzenie spowodowane wilgocią i promieniowaniem UV. 

Atestowane i certyfikowane farby elewacyjne i fasadowe to produkty bardzo łatwe do nakładania. Wyróżniają się one doskonałymi właściwościami fizycznymi i chemicznymi, co umożliwia stworzenie przy ich pomocy trwałych oraz estetycznie wyglądających powłok.